Autoryzowany dealer Yamaha

O nas

O nas

Zapraszamy do salonu ADRENALINA – Autoryzowanego Dealera marki Yamaha.

Nasza firma działa od 2001 roku i znajduje się w miejscowości Grabowiec koło Sieradza, oddalonej ok. 50 km od Łodzi. W ofercie posiadamy pełną gamę motocykli, skuterów oraz quadów Yamaha, a od 2020 roku również produkty Marine - skutery wodne, silniki zaburtowe, pontony, łodzie, całą dostępną gamę akcesoriów dodatkowych oraz zaplecze części i usług serwisowych.

W naszym salonie znajdziesz najbardziej zaawansowane technologicznie pojazdy na dwóch, trzech i czterech kołach. Yamaha zapewni Ci zabawę, relaks i adrenalinę na szosie i w terenie. Co więcej, teraz do wyjechania na ulicę jednośladem Yamahy nie potrzebujesz prawa jazdy – przyjdź do nas i zapoznaj się z ofertą kilkunastu pojazdów o pojemności 125 cm3, które możesz prowadzić na kategorię B. Początkującym zapewniamy naukę w profesjonalnej szkole jazdy.

Naszymi atutami są profesjonalna obsługa oraz dbałość o zadowolenie Klienta. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producenta, podnosząc swoje kwalifikacje. Chcąc wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów, stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe propozycje. Uczestniczymy w różnego rodzaju imprezach plenerowych, targach i wystawach – informacje o nich znajdziesz w zakładce „Aktualności”.

Zacznij swoją przygodę z Yamahą razem z nami! Odwiedź nasz salon i wejdź do świata prawdziwej Adrenaliny! Zapraszamy!