Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

25 stycznia 2024

Z dumą ogłaszamy inaugurację Pucharu Yamaha YZ bLU cRU Cup, który dzięki współpracy z PZM zostanie rozegrany przy Mistrzostwach Polski w Motocrossie!

To wyjątkowa inicjatywa, która daje młodym zawodnikom szansę na rozwój kariery a nawet zdobycie wsparcia fabrycznego!

Zawodnicy rywalizować będą w trzech klasach: YZ65 bLU cRU Cup (przy klasie MX65), YZ85 bLU cRU Cup (przy klasie MX85) i YZ125 bLU cRU Cup (przy klasie MX125). Każdy uczestnik, który weźmie udział w Pucharze otrzyma profesjonalną odzież od Yamaha, okleinę na motocykl, preferencyjne warunki zakupu motocykla oraz rabat na części i akcesoria obowiązujący w trakcie całego sezonu.

To jednak nie wszystko! Na zakończenie sezonu pierwszej trójce klasyfikacji generalnej każdej z klas wręczymy atrakcyjne nagrody rzeczowe, a zwycięzcy każdej z kategorii w ramach nagrody głównej zostaną przez nas wysłani na Super Finał bLU cRU Cup, który odbędzie się w trakcie MXoN w Wielkiej Brytanii! To nie tylko możliwość zaprezentowania się wśród najszybszych zawodników z całej Europy na wymagającym torze, ale także możliwość odbycia treningów i otrzymania wskazówek od trenerów i zawodników fabrycznych Yamahy!

Skorzystaj z tej wyjątkowej szansy i zarejestruj się już dziś wchodząc w link: https://www.yamaha-racing.com/yz-blu-cru-cup/register/. To nic nie kosztuje, możesz tylko zyskać!

Szczegółowy regulamin już wkrótce.